Powiatowe ćwiczenia ratownictwa wodnego 2018

Strona Główna / Aktualności / Powiatowe ćwiczenia ratownictwa wodnego 2018
Ćwiczenia

      Dnia 29.08.2018 roku w Dankowie na jeziorze Kinołęka odbyły sie Powiatowe Ćwiczenia Ratownictwa Wodnego zorganizowane przez Powiatową Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Krajeńskich. Były to drugie ćwiczenia w tym roku, w których brała udział nasza jednostka. Głównym celem ćwiczeń było przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas działań, sprawdzenie sprzętu oraz doskonalenie umiejętności Ratownictwa Wodnego.  Jednostki, które brały udział w ćwiczeniach miały do wykonania cztery zadania. Wszyscy z dużym zaangażowaniem pokazali się z jak najlepszej strony, a z drobnych uwag zostały wyciągnięte wnioski. OSP Stare Kurowo dziękuje za możliwość udziału w ćwiczeniach, a mieszkańców naszej Gminy prosimy o szybkie zawiadamianie pod numerem 998 lib 112 jeśli grozi komuś niebezpieczeństwo.