Nabór nowych członków

Strona Główna / Aktualności / Nabór nowych członków

   Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Kurowie ogłsza nabór na nowych członków, chętnych wstąpienia w nasze szeregi.

Oferujemy pełne wyszkolenie w dziedzinie ratownictwa drogowego, gaszenia pożarów oraz przeszkolenie z obsługi każdego sprzętu znajdującego się na wyposażeniu naszej jednostki, współprace w dobrze wyszkolonym zespole. Poszukujemy osób w wieku od 18 lat, posiadających obywatelestwo polskie korzystając w  pełni z praw publicznych, być niekaranym oraz posiadać predyspozycje fizyczne jak i psychiczne. Kandydat powinien mieć dobre poczucie humoru, chęć pracy i poświęcenia swojego czasu na rzecz stowarzyszenia jakim jest OSP oraz na rzecz lokalnej społeczności podczas działań ratowniczych. 

   Osoby zaintersowane Prosimy o kantakt przez e-mail OSP podany na stronie.