Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze

Strona Główna / Aktualności / Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze
zawody

Dnia 16.06.2018 roku odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze według Regulaminu Krajowego, Organizowane przez: SOŁTYSA I RADĘ SOŁECKĄ NOWE KUROWO, OSP ŁĘGOWO ORAZ GMINĘ STARE KUROWO. Nasza jednostka pokazała się z dobrej strony i w  licznym gronie. Dwie drużyny mężczyzn które zajęły 1 i 5 miejsce , bezkonkurencyjna drużyna kobieca oraz dwie MDP które wykonały bieg pokazowy.  Jednostka wzbogaciła się o dwa węże W75 oraz trzy W52, Kurtyne wodną, Dwa ładne puchary oraz specjalną nagrodę w postaci butelki od Sołtysa Nowego Kurowa Pani Agnieszki Krupa. Serdeczne podziekowania dla druha Remigiusza  z OSP Pławin za zastąpienie druha Ireneusza który dostał wezwanie do pożaru tartaku w miejscowości Trzebicz, dla organizatorów za poświecony czas w przygotowaniach zawodów oraz dla wszystkich druhów za reprezentowanie jednostki Osp Stare Kurowo. Był to mile spedzony czas podczas sportowej rywalizacji .