Ćwiczenia Głusko 2019

Strona Główna / Aktualności / Ćwiczenia Głusko 2019

     22 marca 2019 roku na terenie nadleśnictwa Głusko, nasza jednostka brała udział w ćwiczeniach Kompani Gaśniczej Strzelce Kraj.  Wojewódzkiego Obwodu Opoeracyjnego PSP w Gorzowie Wielkopolskim.  Dla naszej jednostki były  to szczegolnie ważne ćwiczenia, mieliśmy zaszczyt wyjechac i poćwiczyć nowo zakupionym ciężkim wozem  bojowym GCBA marki Jelcz . 

                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                        autor P.Dera