29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Strona Główna / Aktualności / 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

      31 stycznia 2021r. odbył się 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną panującą w kraju jak i na świecie musieliśmy zrezygnować  z corocznej organizacji „Wioski Strażackiej”. Postanowiliśmy włączyć się do licytacji organizowanej na Facebookowym profilu „Fanty WOŚP Stare Kurowo”.  Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Kurowie wraz z członkami swoich rodzin, oraz kilku zawodowych strażaków z JGR 2 w Gorzowie Wielkopolskim, uzbierali pulę pieniędzy za którą wylicytowali bon na 4mp drewna w postaci kostki dębowej. Wylicytowane drewno postanowiliśmy przekazać potrzebującej rodzinie z naszej Gminy. ;)